KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847073
nr 1284 7073
Colin Self
(f. 1941), Storbritannien
Etsning och färgakvatint. Signerad, numrerad 13/75, daterad 1968. Motivet: 70x55 cm
Colin Self, brittisk bildkonstnär född 1941.
måndag 28 oktober 2019
kl 18:10:15
Colin Self
nr 1284 7073
Colin Self
(f. 1941), Storbritannien
måndag 28 oktober 2019 |